Wypytaj.pl

Lethe
  • Ostatnio online
  • Zadanych pytań 855789
  • Otrzymanych odpowiedzi 43851
  • Otrzymanych pytań 25459
  • Zignorowanych pytań 1391
  • Udzielonych odpowiedzi 17228

Wypytaj użytkownika Lethe:

Wywiad użytkownika Lethe

Niezapominajka

Niezapominajka

Ile masz jedynek w szkole? 

Lethe

Lethe

Dokładnie nie wiem, ale to taka raczej średnia ilość.

Niezapominajka

Niezapominajka

Z jakiego przedmiotu masz najlepsze oceny? 

Lethe

Lethe

Najlepsze oceny mam z języka angielskiego. 

Niezapominajka

Niezapominajka

Z jakiego przedmiotu masz najgorsze oceny? 

Lethe

Lethe

Zdecydowanie z matematyki. Balansuję na granicy zagrożenia. 

julita123

julita123

co lubisz robić w wolnym czasie?

Lethe

Lethe

Ostatnio moim hobby jest podrywanie chłopców. 

question

question

Przyłapałeś/łaś kiedyś kogoś nieupoważnionego na czytaniu twoich rozmów (z SMSów, chatów, komunikatora)? Jeśli tak, to w jakich okolicznościach?

Lethe

Lethe

Na szczęście mi się nie zdarzyło.

question

question

Wiesz, co to tajemnica korespondencji? Przestrzegasz tę zasadę?

Lethe

Lethe

Znam i staram się przestrzegać. Choćby z tej prostej przyczyny, że nie chciałabym, żeby ktoś nie przestrzegał jej względem mojej korespondencji. 

question

question

@Ramosova pyta: "Spotkałeś/łaś kiedyś swoją ,,bratnią duszę" (człowieka, który ma takie same zainteresowania co ty itp.)?"

Lethe

Lethe

Nie wiem. Nie wydaje mi się. Całkiem możliwe, że mogłam ją spotkać i nie zauważyć, nie polubić jej. Tak mi się wydaje, że byśmy się nie zaprzyjaźniły. Jakież to by było nudne! O czym mogłybyśmy rozmawiać? Zachwycać się tym co uwielbiamy? Znacznie lepiej Pokaż całość

question

question

@Brrr33 pyta: "Czy myślisz, że gdyby ludzie nieakceptowani przez tak zwane społeczeństwo (inaczej nielubiani), z całego świata, stanęli na przeciwko tych akceptowanych (lubianych), mieliby przewagę liczebną?"

Lethe

Lethe

Bycie akceptowanym to pojęcie względne. Nie sądzę, żeby dało się to tak rozdzielić. Powiedzmy, że masz np punka, który nie jest akceptowany przez stadko plastików, ale z kolei jego przyjaciele-punki za nim szaleją. Więc jet akceptowany czy nie?Wiem, są osoby, które nie mają swojej grupy, są Pokaż całość

question

question

@Felise pyta: "Czy lubisz oglądać kilka razy ten sam film, odkrywając tym samym coraz to nowe szczegóły, których wcześniej nie zauważałeś/-aś?"

Lethe

Lethe

Tak, ale są jakieś granice. Możesz oglądać coś milion razy i jest super, ale po milion pierwszym masz ochotę puścić pawia.

question

question

@Felise pyta: "Co byś zrobił(a), gdyby Twój/Twoja partner(ka) pomylił(a) się i nazwał(a) Cię innym imieniem, niż to które nosisz?"

Lethe

Lethe

To zależy. Jeśli byłby to ktoś komu takie pomyłki nigdy się nie zdarzają to zapewne poczułabym się dotknięta. Ale mam na przykład przyjaciółkę, która jest typem człowieka jakby jej wiatr na wylot przez głowę przewiewał i całkiem często zdarza jej się kogoś nazwać innym imieniem niż Pokaż całość

Obserwowani (13)

Obserwujący (18)