Wypytaj.pl

Alejandra94

Alejandra94

-

♥ I love fashion, music, design, cosmetics, hairstyles, coffee, books, traveling, christmas time, movies, psychology, holiday, juice, fruits, magazines, tea, chocolate, art, laughing, candies, Mexico, spanish, ice creams, photography, jewellery, tangerines, manicure, writing. - ''Traktuj każdy dzień tak, jakby miał być Twoim ostatnim w życiu'' - ''Żyj tak, by nikt nigdy przez Ciebie nie płakał'' - ''Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez'' - ''Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś, za co chciałbyś umrzeć''

http://pinterest.com/olciaa94/

  • Ostatnio online
  • Zadanych pytań 857237
  • Otrzymanych odpowiedzi 44457
  • Otrzymanych pytań 2137
  • Zignorowanych pytań 1
  • Udzielonych odpowiedzi 708

Wypytaj użytkownika Alejandra94:

Wywiad użytkownika Alejandra94

friendly

friendly

Jaki okres czasu w życiu człowieka jest Twoim zdaniem trudniejszy: młodość czy starość?Dlaczego?

Alejandra94

Alejandra94

Obydwa są równie trudne, bo to skrajne punkty naszej życiowej drogi. Młodość to odkrywanie tego, co nieznane, poznawanie siebie, kształtowanie swojej osobowości, uczenie się na błędach i zyskiwanie życiowego doświadczenia, ale przede wszystkim to najpiękniejszy okres w życiu, bo każda chwila Pokaż całość

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Gdybyś miał/a możliwość spróbowania narkotyków, wykorzystałbyś/wykorzystałabyś ją? Dlaczego?

Alejandra94

Alejandra94

Nie, nigdy nie skorzystałabym z takiej ''możliwości'', gdyż nie jest ona szansą, lecz wyborem, prowadzącym do upadku. Nie wiem, skąd w ludziach ta nieokiełznana ciekawość, by próbować aż tak nieosiągalnych rzeczy. Czasem warto wcześniej pomyśleć, by potem nie żałować.

question

question

@Ramosova pyta: "Na ulicy mijasz tlenioną blondynkę, o dużych, prawdopodobnie sztucznych piersiach, jest cała pomarańczowa od solarium i wyzywająco ubrana. Twoja pierwsza myśl to...?"

Alejandra94

Alejandra94

Być może to zbyt płytkie i niestety mało obiektywne, ale moja pierwsza myśl to określenie na 'dz'. Wiem, że nie powinno się oceniać w ten sposób żadnej osoby, ale mimo wszystko jestem zdania, iż jeżeli ktoś jest w stanie prezentować sobą taki wizerunek to inni mają prawo go tak postrzegać. Osoba Pokaż całość

question

question

@Ramosova pyta: "Czym dla ciebie jest patriotyzm?"

Alejandra94

Alejandra94

Ogromną miłością do ojczyzny, poświęceniem, darem z siebie ale i darem samego siebie. Patriotyzm w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważny, nigdy nie powinniśmy zapominać, kim jesteśmy i, gdzie są nasze korzenie.

question

question

@Ramosova pyta: "Zaszły ostatnio w tobie jakieś zmiany? Na lepsze czy na gorsze?"

Alejandra94

Alejandra94

Myślę, iż z każdym przebytym doświadczeniem przechodzę nowy etap w życiu. Wydaje mi się, że zmiany we mnie zachodzą na lepsze, powoli więcej się uczę i dojrzewam do pewnych spraw. Staram się też w sobie zmieniać, to co najgorsze, choć jest ciężko, niestety.

wypytaj.pl

wypytaj.pl

To jest pytanie dnia, na które odpowiedziało 83 osób. Zobacz jak odpowiadali.

Niektórzy mówią, że sukces to 5% talentu i 95 % ciężkiej pracy. Inni, że zależy on od szczęścia. Jakie podejście jest Ci bliższe i dlaczego?

Alejandra94

Alejandra94

Zawsze byłam i będę zdania, iż sukces zależy przede wszystkim od ciężkiej pracy, ale i pasji, jaką się w nią wkłada. Nie wystarczy tylko wysiłek, on zawsze musi być przepełniony zaangażowaniem.

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Często się gdzieś spóźniasz?

Alejandra94

Alejandra94

Nie, akurat w kwestii punktualności nie mam nad czym się zastanawiać. Przestrzegam czasu i nigdy się nie spóźniam, chyba iż w grę wchodzi jakiś problem techniczny lub coś bardzo poważnego. Bardzo nie lubię niepunktualności, bo jest dla mnie oznaką lekceważenia drugiego człowieka.

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Byłeś/aś kiedyś na dachu swojego domu?

Alejandra94

Alejandra94

Nie i nigdy się na niego nie wybiorę, gdyż mój dach jest ścięty, czyt. stromy, przechylony na bok. Wejście na niego jest niemożliwe, a gdyby nawet to żywa z niego nie wrócę. :)

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Masz tendencje do niepotrzebnego komplikowania sobie życia?

Alejandra94

Alejandra94

Ojj tak, zdecydowanie. Nikt inny nie potrafi tak skomplikować mojego życia, jak ja sama. Mam w tej dziedzinie spore doświadczenie, niestety.

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Jak sądzisz czy określenie "kameleon" pasowałoby do Ciebie? Dlaczego?

Alejandra94

Alejandra94

Myślę, iż tak i nie. Potrafię dopasować się do społeczeństwa, jestem dość tolerancyjna, a może bardziej szanującą odmienność, bo o akceptacji w wielu dziedzinach nie ma tu mowy. Staram się nikogo z góry nie oceniać i myślę, że jestem otwarta na innych ludzi. Jednakże w wielu sprawach mam własne Pokaż całość

Obserwowani (5)

Obserwujący (9)