Wypytaj.pl

Setton
  • Ostatnio online
  • Zadanych pytań 857323
  • Otrzymanych odpowiedzi 44151
  • Otrzymanych pytań 35300
  • Zignorowanych pytań 761
  • Udzielonych odpowiedzi 24759

Wypytaj użytkownika Setton:

Wywiad użytkownika Setton

Anonim

Anonim

Egocentryk nie potrafi zadbać o siebie, egoista sobie poradzi, ale egocentryk... Ktoś taki czeka na cud i że to inni sie zmienią, wszystko mu się należy. Masz coś z tego?

Setton

Setton

Jestem egocentrykiem, ale nie należy wszystkich kłaść do jednego wora.

Anonim

Anonim

Ile sezonów skazanego na śmierć obejrzałaś?

Setton

Setton

Pierwszy i drugi z zapartym tchem, trzeci na pół gwizdka, czwarty od święta, a piątego, jeśli był, w ogóle. Jednak znam zakończenie.

Anonim

Anonim

Czy z nami jest jak z gwiazdami, że one tylko dla wg nas istnieją, a tak naprawde dawno nie czy jak? Bo podobno wszystko się już wydarzyło, może z perspektywy innych planet jak są życia tam, naszej już nie ma. Nie wiem, pokręcone to.

Setton

Setton

Nie wiadomo, czy na innych w ogóle jest to życie. Wierzę w tunele czasoprzestrzenne, tak jak wierzę w to, że nasz świat jest zaprojektowanym hologramem, a nasze świadomości zaprojektowano. Nasze umysły są zablokowane i nie mogą zobaczyć prawdy, każdą prawdę tłumaczą na "logikę" i przez to nigdy za Pokaż całość

Anonim

Anonim

Pewnie było, ale jak myślisz jak Vellamo miała taką wiedzę w temacie religii? Musiała notatki robić? No bo chyba nie przeczytała nie wiadomo ilu książek...bez sensu.

Setton

Setton

Ja musiałabym robić i uwielbiam notatki, ale myślę, że ona nie, po prostu jest bystra i czytając książki czy artykuły na ciekawy dla niej temat, po prostu zapamiętywała. Jeśli fascynuje cię dany temat, przeczytasz choćby raz i to zapadnie w pamięć.

Anonim

Anonim

Używasz skojarzeń ucząc sie lub innych metod niż wkuwanie?

Setton

Setton

Skojarzeń i zrozumienia. Wkuwanie to żadna przyjemność, w przeciwieństwie do czytania tekstu i wysnuwania z niego wniosków.

Anonim

Anonim

Często się wściekasz?

Setton

Setton

Nie.

Anonim

Anonim

Jak sie pozbyć egocentryzmxu

Setton

Setton

Przejdź się po mieście, ale po jakimś dużym. Zobacz, ilu tam bezdomnych, ilu upojonych, ile smutnych nastolatków z słuchawkami na uszach. Ile śmieci na ulicach i ile agresji. Polscy żołnierze oddali życia za nasze pokolenia. Za to, byśmy byli qolni, szczęśliwi i dumni z kraju. Czy nie czujesz misji, Pokaż całość

Anonim

Anonim

Korzystałaś z nlp?

Setton

Setton

Nie. Jeśli robisz coś bez przekonania, najczęściej wychodzisz na głupka. Tak by pewniw było.

Anonim

Anonim

zamierzasz dotrzymać słowa i nie sprzedać się? jakie masz teraz więc zdanie na ten temat?

Setton

Setton

Była też inna sytuacja, jeszcze bardziej wyglądająca na cud, mocno uwierzyłam w to, że Bóg jest przy mnie i jeśli złamię dane słowo, w zaświatach będę się za to wstydzić. Chcę w końcu dążyć do jakiegoś samodoskonalenia, a nie stać w miejscu. Adolf Hitler był swego czasu bezdomny, bieda nie osłabia Pokaż całość

Anonim

Anonim

Znasz się trochę na buddyźmie? 

Setton

Setton

Nigdy się tym nie interesowałam, jakieś najwyżej podstawy gdzieś zasłyszane.

Obserwowani (5)

Obserwujący (76)