Wypytaj.pl

Cody

Cody

Co Ty tu robisz? Dobre pytanie.” Kiedy czytacie moje odpowiedzi na pytania, to jeżeli dobrze się przyjrzycie na pewno zauważycie jakieś błędy z odmianami, ewentualnie ortografią. Oczywiście za to Was strasznie przepraszam, ale z powodu braku czasu odpowiadam późnym wieczorem, ok. godz. 22:00-23:00, więc jestem zbyt zmęczony aby poprawić odpowiedzi, tym bardziej że nie zauważam błędów, a co gorsza przeglądarka nie jest w stanie podkreślić źle odmienionych zdań ( to już przyszła technologia, na to będziemy niestety musieli trochę poczekać ).

  • Ostatnio online
  • Zadanych pytań 856536
  • Otrzymanych odpowiedzi 43857
  • Otrzymanych pytań 48
  • Zignorowanych pytań 13
  • Udzielonych odpowiedzi 14

Wypytaj użytkownika Cody:

Nie możesz wypytać tego użytkownika

Wywiad użytkownika Cody

Patty1602

Patty1602

Noo tak. Żartowałam :)A masz ulubiony model Audi?

Cody

Cody

Jeżeli miałbym wybierać, to praktycznie lubię wszystkie modele Audi, więc trudno mi będzie wybrać ulubieńca, gdyż po za tym nie jestem pasjonatem samochodów, tylko nowoczesnych technologii, wizji przyszłości. Jednak chyba najbardziej mnie się podoba model Audi R8, ze względów stylistycznych ( wygląd Pokaż całość

kkartofel

kkartofel

Stary... ty do 2 gimnazjum a jakoś tak trochę nudno piszesz ... Chcesz być kulturalny ?

Cody

Cody

Yoł, siema ziomek, ja koleś żem jestem, także spoko jest i się przybij piątaka, yoł!, yoł... i yoł! :D

Technologic

Technologic

Cody mnie nie lubi? :( xD

Cody

Cody

A kto tak powiedział? Lubię każdego, kto rozumie przyjaźń i potrafi być szczery. Ty akurat Technologic należysz do tej grupy, także przed wyciągnięciem takich pomysłów lepiej miej pewność, że coś dzieję się nie tak lub masz spore wątpliwości, ale lubię Cię, nie martw się ;).

kkartofel

kkartofel

W jakim mieście mieszkasz ?

Cody

Cody

Hola, hola, nie tak prędko! Już po 5 minutach od założeniu konta pytacie mnie o moje miejsce zamieszkania? :) Najpierw dajcie mi się pobawić portalem i przeglądać jego wszystkie opcje, bo dopiero co świeżo zakładane konto mam. Później zajmiemy się „pogłębianiem” wiedzy o mnie ;).

Patty1602

Patty1602

Nie lubisz Hondy? ;<

Cody

Cody

Lubię, lubię. Każdy marka pojazdów ma swoje zalety, które mi się podobają, jednak chyba mogę mieć swoich ulubieńców, czyż nie? :)

kkartofel

kkartofel

Co sądzisz o Justinie Bieberze ?

Cody

Cody

Dobre pytanie. Otóż wiele polaków/polek, uważa, że to tzw. „obleśny nastolatek”, który nie potrafi śpiewać i powinien już przestać się pokazywać na oczach świata w trybie natychmiastowym. Myślę, że on zdaje sobie z tego sprawę, że większość jego popularności składa się z anty-fanów, niż ze Pokaż całość

kkartofel

kkartofel

Do której chodzisz klasy ?

Cody

Cody

Chodzę do Gimnazjum, 2 klasa.

Anonim

Anonim

Uprawiasz jakiś sport zespołowy?

Cody

Cody

Jedynie Ping-Pong w szkole, ale generalnie ćwiczę samodzielnie.

Anonim

Anonim

Jaka jest Twoja ulubiona marka samochodu?

Cody

Cody

Posiadam 3 ulubione: Audi, Ford oraz Toyota :)

Obserwowani (1)

Obserwujący (6)