Wypytaj.pl

Pytanie dnia

wypytaj.pl

wypytaj.pl

Na co najczęściej zwracasz uwagę poznając nową osobę? Czy ubiór jest istotny i co on odzwierciedla?

aneta8145

aneta8145

Na charakter. Ubiór nie jest istotny.

metuji

metuji

Na charakter. 

SweetBubbleGum

SweetBubbleGum

Zazwyczaj zwracam uwagę na wygląd, mimikę twarzy. Ten kto mówi, że wygląd przy pierwszym poznaniu nie jest ważny ten po prostu kłamie, bo większość na ten wygląd jednak zwraca uwagę. Zwracam również uwagę na ubiór. Ludzie nie powinni ubierać się jak fleje, dlatego ubranie powinno być zadbane.

ZelqoJadeq

ZelqoJadeq

Charakter i to co ma w głowie :p

dumb

dumb

Na to jak zachowuje się wobec mnie. Ubiór nie ma dla mnie znaczenia, bo równie dobrze mogę zaprzyjaźnić się z emo jak i z kolesiem w podartych ubraniach. Jednak po stylu ubierania można powiedzieć dużo o tej osobie.

paulinex

paulinex

kiedy poznaje nową osobę zawsze jakoś szczególne w pamięci zapada mi jej głos ;d
ubiór nie jest najważniejszy ale jesli poznaje nowa osobę i jest w t-shircie z logiem ulubionego zespołu to wiem że go lubi ale poza tym sam strój niewielie nam mowi o osobie, to co najwazniejesze nie jest widoczne Pokaż całość

Ramosova

Ramosova

To dziwne, ale zwracam uwagę najpierw na oczy. Są wyjątkowe i można z nich wiele wyczytać. Również na zachowanie i gestykulację. Nie, ubiór nie jest istotny. 

Jesus

Jesus

Najczęściej zwracam uwagę na to w jaki sposób się wypowiada i jak gestykuluje. I tu trwa odwieczna wojna, ubiór jest istotny, albo na ubiór w ogóle nie należy zwracać uwagi, bo nie szata zdobi człowieka. Ja zaś uważam, że ubiór co prawda ma znaczenie, ponieważ dzięki niemu możemy wypatrzeć Pokaż całość

oute

oute

Raczej na to jak się z nią rozmawia :)

faza

faza

co on odzwierciedla