Wypytaj.pl

Sylwusia_xdd
  • Ostatnio online
  • Zadanych pytań 854929
  • Otrzymanych odpowiedzi 46149
  • Otrzymanych pytań 2000
  • Zignorowanych pytań 8
  • Udzielonych odpowiedzi 1987

Wypytaj użytkownika Sylwusia_xdd:

Wywiad użytkownika Sylwusia_xdd

malowana97

malowana97

morze czy góry??

Sylwusia_xdd

Sylwusia_xdd

usz trudne pytanie to i to jest super , ale chyba może.

Malinka

Malinka

Co jesz na sniadanie >

Sylwusia_xdd

Sylwusia_xdd

nie jadam śniadań  ogółem .

Malinka

Malinka

Co lubisz jescc .?

Sylwusia_xdd

Sylwusia_xdd

hm najbardziej ? zapiekani  ? ;D  <mniam>

happy48

happy48

nie chce mi sie zadawac lol bo caly czas mi wyskakuje Nie możesz zadać tego pytania (........), gdyż prawdopodobnie zostało ono już zadane przez innego użytkownika. Sprawdź historię tego użytkownika lub inaczej sformułuj pytanie.

Sylwusia_xdd

Sylwusia_xdd

nooo , to jest bez sensu . Lepiej zdac jeszcze raz i szybciej bedzie odpowiedź niż sprawdzanie ;D mam rację ?

Malinka

Malinka

 Nie wkurza cię to jak na górze jest takie coś że, jak zadajesz pytanie to te napisy na pomarańczowo się pojawiają i nie możesz zadać bo jakieś głupie pytanie się powtórzyło głupie jest to no nie .?

Sylwusia_xdd

Sylwusia_xdd

No jest , wkurza mnie , to bo nie zawsze da się w histori poszukac xd a reszta to dużo czasu zajmuj lepiej zadac nowe bedzie szybciej ; D

rozowaczarnula

rozowaczarnula

rolki vs rower ?  xD   zadasz mi pytanie ? ;D

Sylwusia_xdd

Sylwusia_xdd

hm oba bardzo interesujące ale chyba rolki ;D Pewnie ;D

julissl

julissl

jest taka sytuacja;zaszłaś w ciąże z niewiadomych przyczyn [ przynajmniej ty nie wiesz jak do tego doszło , zastanawiasz się ze swoim chłopakiem, że to przez przypadek ] .  masz 15 lat. jak mówisz rodzicom o tym co się stało?!  i rodzina kazała Ci podjąć najważniejszą decyzję, aborcja czy Pokaż całość

Sylwusia_xdd

Sylwusia_xdd

To trudna decyzja przede mną jeszcze całe życie a tu ciąża . W każdym razie nie ma mowy o aborcji , ostatnio widziałam taki obrazek , na którym  jest ukazane jak dziecko cierpi po przez aborcję. Na pewno urodze to dziecko , a chłopak właśnie ukazał jak to mu na mnie zalezało, a niech sobie Pokaż całość

julissl

julissl

co byś zrobiła ;masz chłopaka, kochacie się, on pokazuj swoje uczucia gestami, słowami. ty go bardzo kochasz jak nigdy nikogo innego. każdy mówi, że piękna z Was para.nagle, pewnego dnia widzisz go z jakąś dziewczyną, z która się całuje.co robisz w pierwszej chwili gdy to widzisz?

Sylwusia_xdd

Sylwusia_xdd

W pierwszej chwili pewnie myśle co za bezczelny czlowiek. Potem się zastanawiam czy jej przywalić a z nim zerwac ? Ale to przeciez miłość moje zycia a to mógł być tlklo głupi jeden pocałunek skok w bok , daje mu szanse ale jeśli jeszcze jeden wyskok . To tego wszystkiego pożałuje. 

julissl

julissl

Dostajesz jedną szansę na spełnienie swojego marzenia od Anioła. masz takie genialne marzenie, lecz .. stajesz przed wyborem.podarujesz to marzenie dziewczynce [ 8 lat ], która z dnia na dzień może umrzeć, jest chora na raka. czy zostawiasz je sobie?

Sylwusia_xdd

Sylwusia_xdd

Chociaż mam marzenia , ta dziewczyna może stracic życie , wolę poświęcić się . Ja nie muszę go spełnić znaczy mojego marzenia , a ta dziewczyna ma jeszcze przed sobą całe życie. :)

Obserwowani (5)

Obserwujący (79)