Wypytaj.pl

Alexis15

Alexis15

Kielce

Hi! Mam na imię Aleksandra. Moje ulubione kolory to: czarny, zielony i fioletowy. Słucham rocka i metalu. Moje ulubione zespoły to: The Distillers, Azotox, Metallica, Paramore, Nirvana, Queen, Slayer, Vader, Guns`N`Roses itp. Gram na gitarze. Kocham jabłka i czekoladę. Nie nawidzę nudy. Lubię rysować, pływać, słuchgać muzyki, oglądać tv, jeździć na rolkach, rowerze i quadzie. Chcę Ipoda nano 6G i Xboxa 360. Nie biorę udziału w zabawach typu 5/5, 10/10 itp. Denerwuje mnie zadawanie pytań w rodzaju męskim i typu wolałbyś/abyś. Spam odrzucam. Jeśli nie pasują ci moje odpowiedzi/pytania to twój problem. Zadaję osobom obserwowanym i obserwującym max. 10 pyt. dziennie. Chcesz dostawać pytania w miarę systematycznie - zaobserwuj mnie. Nie codziennie odpowiadam na pytania, ponieważ nie codziennie mam na to wystarczająco dużo czasu. NIE ZADAWAĆ PYTAŃ, BO NIE WYRABIAM . !!!!!!!!!!

  • Ostatnio online
  • Zadanych pytań 856017
  • Otrzymanych odpowiedzi 43999
  • Otrzymanych pytań 7134
  • Zignorowanych pytań 63
  • Udzielonych odpowiedzi 3558

Wypytaj użytkownika Alexis15:

Wywiad użytkownika Alexis15

Nonsensoholiczka

Nonsensoholiczka

Dla wszystkich nierozumnych: zajęcze serce, znaczy tchórzostwo.

Ferdzio

Ferdzio

Jak Ci się to podoba (Wytrzymaj przynajmniej do połowy tego filmiku, jest to nagranie archiwalne z połowy lat 60. - koncert Beach Boys. Chcę pokazać jak w tamtych czasach ludzie się bawili, dziewczyny piszczały na widok swoich idoli, jaka była moda i ogólnie jak to wtedy wyglądało, a te nagranie Pokaż całość


Nonsensoholiczka

Nonsensoholiczka

Czujesz czasem potrzebę pójścia do psychologa/psychiatry? Dlaczego?

Ferdzio

Ferdzio

Czy uważasz że dzisiejsza muzyka schodzi na psy i jest niewielu artystów potrafiących stworzyć prawdziwą muzykę, jak kiedyś?

Obserwowani (9)

Obserwujący (25)