Wypytaj.pl

friendly

friendly

Witajcie na moim profilu ! Zasady jakie obowiązują: 1. Jeśli napiszesz , że mnie obserwujesz to ja też ciebie zaobserwuję. 2.Nie zależy mi na rankingach 3."Podoba się" daję tylko wtedy kiedy jakaś odpowiedź naprawdę mi przypadła do gustu 4.Ignoruję pytania powtarzające się , bezsensowne itp. 5.Co jakiś czas zadaję pytania. O sobie napiszę tylko tyle , że mam 17 lat i słucham muzyki z gatunku rock oraz pop.Jestem tolerancyjna.Dużo marzę i dążę do spełnienia wytyczonych przez siebie celów.W wolnym czasie czytam książki, rozwiązuję krzyżówki, ale chyba najbardziej lubię długie rozmowy z przyjaciółmi.Tak, rodzina i przyjaciele są dla mnie wszystkim,a filozofowanie to mój żywioł.Wierzę w prawdziwą miłość na całe życie.Lubię pomagać i doradzać innym, więc jeśli chcecie to piszcie- może uda mi się choć na chwilę zlikwidowac wasz smutek ;) Mojego imienia nie mam zamiaru zdradzać.To tyle z mojej strony. Z chęcią odpowiem na Wasze pytania :)

  • Ostatnio online
  • Zadanych pytań 718043
  • Otrzymanych odpowiedzi 46828
  • Otrzymanych pytań 8343
  • Zignorowanych pytań 1041
  • Udzielonych odpowiedzi 6997

Wypytaj użytkownika friendly:

Wywiad użytkownika friendly

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Lubisz nocować poza domem?

friendly

friendly

Nie, nie przepadam.Przecież wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :)

Anonim

Anonim

Jak widzisz siebie za 10 lat ?

friendly

friendly

W ogóle siebie nie widzę.Czy dotrwam?Zobaczymy.Nie wiem czy jutro idąc spokojnie na spacer coś mnie nie przejedzie, a Ty się pytasz co będzie za 10 lat.Kompletnie sobie nie wyobrażam swojej przyszłości.Wiem tylko, że na pewno będzie zwariowana i nieprzewidywalna.

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Masz znajomych, którym bardzo przeszkadzają wulgaryzmy?

friendly

friendly

Nie, raczej nie.Razem ich używamy.To takie...młodzieżowe bardzo.

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Sądzisz, że można patrzeć, ale nie widzieć?

friendly

friendly

Tak, sama często tak mam np. szukam jakiejś rzeczy, nie mogę jej znaleźć, a ona leży tuż przede mną,mimo to jej nie dostrzegam.

Anonim

Anonim

Ulubiona bajka ?

friendly

friendly

Oj, było ich mnóstwo. Nie jestem w stanie wybrać jednej.Nałogowo oglądałam bajki ;)

Minta

Minta

Czy w tym roku masz zamiar zmienić coś w swoim życiu ?

friendly

friendly

Coś na pewno zmienię tylko nie wiem co.Wszystko wyjdzie w praniu że tak powiem.Każdy rok niesie ze sobą mnóstwo jakichś nowych, ciekawych doznań.Już nie mogę się doczekać gdy poznam ofertę losu dla mnie na ten rok.

Minta

Minta

Czy jest coś co chciałabyś/chciałbyś zmienic w swoim życiu ?

friendly

friendly

Oj, lista jest tak długa i zawiła, że nie skończę wymieniać do rana.Chciałabym po prostu obrócić to całe zło, które mnie bezczelnie atakuje w małą kóle radości.Taką śnieżką dostać w łeb to by było jak strzała amora, prawdziwe szczęście ;)

wypytaj.pl

wypytaj.pl

To jest pytanie dnia, na które odpowiedziało 721 osób. Zobacz jak odpowiadali.

Jak można sprawić Ci radość?

friendly

friendly

Wystarczy,że da mi się najbliższą mi osobę i zostawi przy mnie na zawsze,a gdy już wszystkie metody zawiodą- małe pudełeczko z pięcioma żyletkami.Fuck, mówię jak popierdolone emo, które tak kocham ♥

Minta

Minta

Bierzesz udział w akcjach typu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ?

friendly

friendly

Teraz już nie, ale kiedyś z wielkim zapałem brałam udział w WOŚP.Do dzisiaj wspieram i szczerze kibucuję tej akcji.Jestem przekonana, że gdyby nie WOŚP nie byłoby mnie tutaj albo byłabym warzywkiem.Cały sprzęt, który uratował mi życie był oznaczony serduszkami :)

elciaXD

elciaXD

Ulubiona piosenka My Chemical Romance.? 

friendly

friendly

Pamiętam dokładnie dzień, w którym MCR zawładnęło moim sercem.Każda nowo poznana piosenka w ich wykonaniu wywoływała coraz większy zachwyt.Nie jestem w stanie wybrać jednej- "tej najpiękniejszej", bo każda ma w sobie coś wyjątkowego.Ostatnio jednak wydali dwie nowe piosenki.Jedna Pokaż całość


Obserwowani (33)

Obserwujący (98)