Wypytaj.pl

friendly

friendly

Witajcie na moim profilu ! Zasady jakie obowiązują: 1. Jeśli napiszesz , że mnie obserwujesz to ja też ciebie zaobserwuję. 2.Nie zależy mi na rankingach 3."Podoba się" daję tylko wtedy kiedy jakaś odpowiedź naprawdę mi przypadła do gustu 4.Ignoruję pytania powtarzające się , bezsensowne itp. 5.Co jakiś czas zadaję pytania. O sobie napiszę tylko tyle , że mam 17 lat i słucham muzyki z gatunku rock oraz pop.Jestem tolerancyjna.Dużo marzę i dążę do spełnienia wytyczonych przez siebie celów.W wolnym czasie czytam książki, rozwiązuję krzyżówki, ale chyba najbardziej lubię długie rozmowy z przyjaciółmi.Tak, rodzina i przyjaciele są dla mnie wszystkim,a filozofowanie to mój żywioł.Wierzę w prawdziwą miłość na całe życie.Lubię pomagać i doradzać innym, więc jeśli chcecie to piszcie- może uda mi się choć na chwilę zlikwidowac wasz smutek ;) Mojego imienia nie mam zamiaru zdradzać.To tyle z mojej strony. Z chęcią odpowiem na Wasze pytania :)

  • Ostatnio online
  • Zadanych pytań 714023
  • Otrzymanych odpowiedzi 46818
  • Otrzymanych pytań 8343
  • Zignorowanych pytań 1041
  • Udzielonych odpowiedzi 6997

Wypytaj użytkownika friendly:

Wywiad użytkownika friendly

cemetery

cemetery

Co Cię najbardziej podnieca ? : )

friendly

friendly

Ty, głuptasku ♥♥♥

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Lubisz jeść zupy?

friendly

friendly

Lubię, szczególnie pomidorówkę.Moja ulubiona :) Inne też mi bardzo smakują.Ogółem nie jestem przeciwniczką takich skromnych obiadów.Z chęcią zjadam zupę o ile jest dobra :)

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Co sądzisz o witaminach w tabletkach?

friendly

friendly

Kiedyś mi się zdarzyło będąc dzieckiem pić coś z witaminami, ale to bardziej smakowało jak oranżada niż jak proszek z apteki, także złych wspomnień z witaminami nie mam. 

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Jesteś zdecydowany/a co do zawodu, który chcesz wykonywać w przyszłości?

friendly

friendly

Może i potencjał mam, marzenia też mam, ale talentu brak, więc znając życie skończę w jakimś marnym zawodzie.

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Często analizujesz swoje zachowanie?

friendly

friendly

Bardzo często.Jestem wrażliwa.Często zastanawiam się, czy robiąc coś nie popełniłam żadnego rażącego błędu.Może i to wygląda jak celowe szukanie sobie zmartwień, ale uczę się nie przejmować opinią innych i całkiem nieźle mi idzie :)

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Interesują Cię diety?

friendly

friendly

Ooo nie na pewno nie! Kilka razy zdarzyło mi się upaść na głowę i przez jakieś 5 minut rozpatrywać udział diety w moim życiu, ale na szczęście szybko mi przeszło.Dopóki nie będę miała poważniejszych problemów z wagą nie poddam się żadnym restrykcyjnym zasadom jedzenia, bo moim zdaniem jem dość Pokaż całość

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Jak ważny jest dla Ciebie wygląd?

friendly

friendly

Wygląd jest dla mnie ważny z pewnością w małym stopniu.Dbam tylko o podstawowe higieniczne potrzeby mojego organizmu.Jakieś większe upiększanie się w stylu tona tapety na twarzy nie mieści się w granicach moich przyzwyczajeń.Czarne ubrania mi wystarczą, nic więcej nie potrzebuję ;)

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Zgadzasz się z wyrażeniem, że ,,miłość jest sztuką"? Dlaczego?

friendly

friendly

Tak.Miłość jest sztuką przede wszystkim kochania.Uczucia jakie nawiązują się pomiędzy dwojgiem ludzi są niezwykle, czasami nie do opisania.Piękne, ale skomplikowane.Właśnie dlatego miłość jest sztuką.Sztuką jest samo kochanie, ale też zrozumienie tego kochania.

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Zgadzasz się z tym, że "cel uświęca środki"?

friendly

friendly

Nie, na pewno nie.Osiągnięty cel nie może uświęcać środków potrzebnych do jego spełnienia.To, w jaki sposób realizujemy własne marzenia odgrywa bardzo ważną rolę w samym marzeniu.Przecież np. zabicie człowieka dla upragnionej dużej sumy pieniędzy nie jest czymś, co zasługuje na podziw.Trzeba Pokaż całość

DirtyPoziomka

DirtyPoziomka

Jest jakieś zajęcie, które pochłania Cię bez reszty?

friendly

friendly

Hm... nie jestem pewna.Zwykle gdy już się na czymś skupię to dana czynność mnie pochłania bez reszty,więc wiele takich możnaby tutaj wymienić.

Obserwowani (33)

Obserwujący (98)