Wypytaj.pl

Zielonaa

Zielonaa

Wrocław

  • Ostatnio online
  • Zadanych pytań 437525
  • Otrzymanych odpowiedzi 46390
  • Otrzymanych pytań 23519
  • Zignorowanych pytań 2285
  • Udzielonych odpowiedzi 16041

Wypytaj użytkownika Zielonaa:

Wywiad użytkownika Zielonaa

Nyivo

Nyivo

Gdyby bliska Ci osoba była od urodzenia śmiertelnie chora i zaproponowano by Ci sklonowanie jej, jednakże bez wrodzonej przypadłości, to czy zgodził(-a)byś się?

Zielonaa

Zielonaa

Przyszłam sobie tu, w ten sobotni wieczór, z myślą o tym, że jest mi nudno i chcę z kimś pogadać, łał. Zapomniałam, że nikogo tu nie ma i nikt mnie nie lubi :'D

Nyivo

Nyivo

Czy istnieje wolna wola, jeśli nasze wybory są uwarunkowane wcześniejszymi niezależnymi od nas wydarzeniami wpływającymi na nasz, panujący w danym czasie, stan oraz tym samym wymuszając na nas taki, a nie inny odbiór sytuacji i w konsekwencji ostateczny wybór?

Zielonaa

Zielonaa

Chciałabym tak delikatnie kichać... Robić takie "aciuu" zamiast kichać jak napalone Yeti. 

Nyivo

Nyivo

Twoim zdaniem, ludziom, którzy chorowali na raka, udało się zwalczyć chorobę, ponieważ posiadali wolę walki, nadzieję itd., czy po prostu mieli szczęście?

Zielonaa

Zielonaa

Nadzieja umiera ostatnia. Czyli, że jak umrzesz, to pani Nadzieja sanie, pochyli się nad twoim ciałem, zesmuci się i strzeli sobie w łeb. Lub, mniej drastycznie, odejdzie rozpływając się w bladym świetle księżyca. Chyba że umierasz o poranku lub w płudnie, to zwracam honor. Wtedy sprawa wygląda Pokaż całość

Nyivo

Nyivo

Czy jest ktoś, na kogo opinii jesteś zawsze w stanie się oprzeć i wierzyć, że punkt widzenia danej osoby jest słuszny, czy z reguły opierasz się jedynie na tworzonych przez siebie samą/samego poglądach, w których kreowaniu nie brały udziału osoby trzecie?

Zielonaa

Zielonaa

Tworzę sobie własne zdanie, opierając się na innych poglądach. Analizuję je i wyrażam opinię na ich temat. 

Nyivo

Nyivo

Wolał(-a)byś mieć w szkole dobre oceny, lecz nie posiadając adekwatnej do nich wiedzy bądź umiejętności, czy dysponować potrzebnym zasobem wiadomości, jednak mając jednocześnie kiepskie stopnie?

Zielonaa

Zielonaa

Stopnie nie mają dla mnie znaczenia. Może jedynie troszkę, kiedy potrzebuję punktów rekrutacyjnych. Meh, głupie ustawy Ministerstwa Edukacji.  Po prostu lubię wiedzieć. No... i coś tam wiem. Nie czuję się osobą, która jest wypełnona związkami organicznymi, bez jakiegokolwiek Pokaż całość

Nyivo

Nyivo

Większy strach wzbudza w Tobie świadomość, że coś się źle dzieje, czy świadomość Twojego braku kontroli nad tym?

Zielonaa

Zielonaa

Mam przywódczy syndrom i takie tam, ale nie lubię kogoś nadmiernie kontrolować. Kurczę, nie mogłabym zabrać komuś takiego przywileju.  Mogę jedynie stwierdzić, że większy strach wzbudza we mnie fakt, że nic się nie dzieje. 

Nyivo

Nyivo

Stwierdzenie "nie mogę Cię rozgryźć" rzucone w Twoją stronę i odnoszące się względem Twojego sposobu bycia, odebrał(-a)byś bardziej pozytywnie czy negatywnie?

Zielonaa

Zielonaa

Och, usłyszałam już to nie raz. Był to dla mnie komplement. Oczywiście osoba, która to wypowiedziała, musiała być we mnie zauroczona, a ja musiałam się od niej odizolować, no bo jakżeby inaczej. Mnie nie wolno tak traktować. Przynajmniej na razie. 

Nyivo

Nyivo

Słuchasz muzyki instrumentalnej?

Zielonaa

Zielonaa

Soundtracks only. 

Nyivo

Nyivo

Jeśli jakiś człowiek nie posiadałby kompleksów, to był(-a)byś skłonna/y myśleć, że to najprawdopodobniej dlatego, iż ta osoba ma po prostu niewiele wad i ma podstawy do tego, by nie odczuwać poczucia swej niższości pod jakimś względem, czy może bardziej uważał(-a)byś, że zostało to zdeterminowane Pokaż całość

Zielonaa

Zielonaa

Byłabym skłonna myśleć różne rzeczy. Byłabym skłonna nawet pomyśleć, że tę osobę porwali kosmici i są teraz tego skutki uboczne. Musiałabym po prostu posłuchać takiej osoby, co ma do powiedzenia. Nieposiadanie kompleksów jest bardzo korzystne dla człowieka. Jeśli zaś człowiek Pokaż całość

Nyivo

Nyivo

Twoim zdaniem, bardziej wartościowa jest cecha bądź zdolność, na którą zapracujemy własnym wysiłkiem, czy którą (lub też predyspozycje do niej) posiadamy od urodzenia?

Zielonaa

Zielonaa

Wszystkie nasze dobre cechy są wartościowe. Co za różnica, czy są wrodzone czy je nabyliśmy. To, bądź co bądź, jakiś dar i bynajmniej nie powinniśmy go zrzucić w czeluściach swej osobowości. 

Obserwowani (15)

Obserwujący (78)